Už tu bolo!!!!!
piatok 19. septembra 2014
Zmena plánu!
Budem mať Blondie a aj Briar!!!
Blondie: asi trochu neskôr než Bri! (od babky)
Briar: (za vlastné)
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára
Novší príspevok
Staršie príspevky
Domov
Prihlásiť na odber:
Zverejniť komentáre (Atom)
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára