Už tu bolo!!!!!

piatok 19. septembra 2014

Zmena plánu!

Budem mať Blondie a aj Briar!!!

Blondie:       asi trochu neskôr než Bri! (od babky)
Briar:            (za vlastné)

 

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára