Už tu bolo!!!!!
sobota 20. septembra 2014
BRIAR!!!
Mám ju!!!!
Ano mám ja sa teším!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Fotky asi v pondelok.
Jupí mám jú!
PS: v menu môžte nájsť nový odkaz ( Wish-list )
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára
Novší príspevok
Staršie príspevky
Domov
Prihlásiť na odber:
Zverejniť komentáre (Atom)
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára